DIRT 5 PS4

DIRT 5 PS4

22,64 €35,58 €
Kodi i produktit: 230608232732
Disponueshmëria: Në Dyqan
Sasia:

***VEMENDJE***

Pasi ta bleni lojen e deshiruar brenda maksimum 24 oreve loja do te ju dorzohet ne EMAILIN tuaj do te pranoni nje email me te dhenat e USERIT(email dhe password), INSTRUKCIONE dhe VIDEO me instrukcione e cila do te ju sqaron hap pas hapi se si ta INSTALONI lojen ne PLAYSTATIONIN tuaj, ju vetem duhet ti ndiqni instrukcionet ME VEMENDJE dhe ta shijoni lojen.

 

Komento

Emri juaj:

Vlerësimi juaj:

Shenim: HTML nuk eshte përkthyer!

Vlerësimi: Keq Mirë

Vendosni kodin e verifikimit:

DigitalPsGames © 2024