F1 MANAGER 2023 PS4

F1 MANAGER 2023 PS4

35,58 €
Kodi i produktit: 240107144941
Disponueshmëria: Në Dyqan
Sasia:

***ОПОМЕНА***

Од кога ке ја купите посакуваната игра во рок од МАКСИМУМ 24 ЧАСА играта ке ви биде доставена на вашиот ЕМАИЛ ке добиете емаил со податоците на усерот(емаил и пасворд), ИНСТРУКЦИИ и ВИДЕО со инструкции кое што ке ви објанси како да ја ИНСТАЛИРАТЕ играта во вашиот PLAYSTATION, вие само треба да ги следите инструкциите ПАЗЛИВО и да си уживате во играта.

 

Komento

Emri juaj:

Vlerësimi juaj:

Shenim: HTML nuk eshte përkthyer!

Vlerësimi: Keq Mirë

Vendosni kodin e verifikimit:

DigitalPsGames © 2024