NBA 2K24 KOBE BRYANT EDITION PS5

NBA 2K24 KOBE BRYANT EDITION PS5

12,93 €42,06 €
Kodi i produktit: 230908155543
Disponueshmëria: Në Dyqan
Sasia:

***VEMENDJE***

Pasi ta bleni lojen e deshiruar brenda maksimum 24 oreve loja do te ju dorzohet ne EMAILIN tuaj do te pranoni nje email me te dhenat e USERIT(email dhe password), INSTRUKCIONE dhe VIDEO me instrukcione e cila do te ju sqaron hap pas hapi se si ta INSTALONI lojen ne PLAYSTATIONIN tuaj, ju vetem duhet ti ndiqni instrukcionet ME VEMENDJE dhe ta shijoni lojen .

Komento

Emri juaj:

Vlerësimi juaj:

Shenim: HTML nuk eshte përkthyer!

Vlerësimi: Keq Mirë

Vendosni kodin e verifikimit:

DigitalPsGames © 2024